Grex dijital reklam ajansı şuanda 208 ülkede tam faaliyet gösteren dünya üzerinde ki sayılı ajanslardan biridir. Şuanda Türkçe telefon ve ticket aynı zamanda İngilizce ticket desteği vermektedir.

Geçmişin gücü ile geleceği şekillendirin

hakkimizda

Grex İle Gelecek

Kurulduğumuz günden bugüne tek hedefimiz minimum maliyet ile maksimum kazanç elde edilebilecek sistemleri müşterilerimize sunmak ve tecrübelerimizi aktarmak.

Kazan kazandır mantığı ile hazırladığımız sistemler de eksikliklerimizi ise yaptığımız projeler ve testler ile her geçen gideriyoruz. Dünya’nın her yerine basılı ürünlerimizi geniş lojistik ağımız ile gönderimini sağlıyor ve çoklu dillerde hazırladığımız sistemlerimizi pazarlıyoruz.

Rakiplerimizin aksine hiç bir müşterimizi başka bir dili öğrenmeye zorlamıyor ve AI akıllı yapay zeka sistemimiz ile hangi dili konuşuyorsanız o dil ile destek hizmeti veriyoruz.

Neden mi biz ?

Dünya geneli 208 ülkede tam faaliyet gösteren firmamız güçlü lojistik ağı ile tüm ülkelere ürün sevkiyatı sağlamaktadır.

Aynı zamanda dijital ürünlerini her bir ülkeye ayrı olarak özelleştirilebilir ve ihtiyaç karşılayabilir olması için modüler sistemlerle tasarlamıştır.

Siz bize ihtiyaçlarınızı iletin biz özelleştirelim.

Çalışmalarımızın arkasında elbette ki güçlü bir ekip ve son teknoloji makine parkuru var.

Dünya Geneli 650+ Şirket Bizi Tercih Etti

Bizimle çalışma deneyimi yaşamanız için ücretsiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

…ve daha fazlası